ANKA BACA - LOGO
Bize Ulaşın

ANKARA


(0 531) 280 84 72


ankabaca@outlook.com

Referanslar


Anasayfa


TECRÜBELİ UZMAN EKİP


Şirketimiz her zaman alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli bir ekiple çalışmaktadır. Makine mühendisi ve işinde yetkin ustaları ile proje aşamasından itibaren sürekli iletişim halinde çalışarak en uygun maliyetle en iyisini amaçlar. Bu doğrultuda Ankara'da baca temizleme, genel bakım ve onarım işleri yanında faaliyet alanımız oldukça geniştir.ÇALIŞMA ALANLARIMIZ


* Baca Temizleme ve Bakım İşleri,


* Baca Planlama ve Kurulum İşleri,

* Davlumbaz Temizleme ve Bakım İşleri,


* Davlumbaz Planlama ve Kurulum İşleri,

* Aspiratör, Vantilatör, Havalandırma ve Klima Santralleri Bakımları,


* Havalandırma Sistemleri İle Alakalı Planlama,Proje Çizimleri ve Kurulum İşleri.


DOĞRU ZAMANDA PROFESYONEL MÜDAHALE


Zamanında periyodik olarak yapılacak olan " Baca Temizliği, Davlumbaz Temizliği, Aspiratör Temizliği ve Genel Kontrolleri " daha sonrasında oluşabilecek, daha büyük masraflarla beraber yangın gibi tehlikeli durumları ortadan kaldırmaktadır. Havalandırma işleri gibi geri dönüşünde büyük zaman ve para kayıplarının yaşandığı durumlarda ise ilk adım olan projelendirme aşamasından, uygulamanın son adımına kadar büyük titizlik ve doğru çalışmanın yapılması gereklidir. Ekibimiz tarafından tüm işlemler, planlanan zaman içerisinde profesyonel olarak yapılır.


MÜKEMMELİ YAKALAMAK İÇİN


Bütün çalışmalarımızda proje aşaması en önemli süreçlerin başında gelmektedir. İyi tasarlanmamış bir projeden iyi sonuç elde etmenin mümkün olmadığının bilinciyle çalışmaktayız.


ALANINDA YETKİN


Süreç içerisinde her işi kendi uzmanına yaptırmaktayız. Bütün çalışanlarımız gerekli eğitim sürecinden geçmiş ve tecrübeye sahiptir. Ekibimiz güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak çalışmaktadır.

#Ankara Baca Temizliği, #Ankara Baca Temizleme, #Anka Baca, #Baca Temizleme, #Baca Onarımı, #Baca İmalatı, #Baca Kurulumu, #Davlumbaz Temizleme, #Davlumbaz Onarımı, #Davlumbaz İmalatı, #Davlumbaz Kurulumu, #Havalandırma İşleri, #Baca Ustası.