ANKA BACA - LOGO
Bize Ulaşın

ANKARA


(0 531) 280 84 72


ankabaca@outlook.com

Referanslar


Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Firmamız, 2000 yılından bu yana havalandırma sektöründe hizmetlerini sürdürmektedir. Başarıyla tamamladığımız 
onlarca konut, AVM, restorant ve çeşitli ortak kullanım alanları projemizle başkent Ankara ve ülkenin çeşitli yerlerinde yüzlerce proje tamamlamış bulunmaktayız.


Baca sektöründe yapılan işlerle karşılaştığımızda gördüğümüz yanlışlar çoğu zaman maliyet ve memnuniyetsizlik doğurmakta olduğunu gördük. Müşterilerin harcamakta olduğu meblağlar karşısında yetkin kişiler tarafından doğru hizmetleri almasını sağlamak adına baca sektöründe bakım, onarım, projelendirme ve kurulum gibi görevleri yerine getirmekteyiz.


Müşterinin beklentilerinin üzerinde, yüksek standartları sunuyoruz ve korumak için gayret gösteriyoruz. 

Uzun yıllar sektörda tecrübe kazanmış olan personelle çalışmaktayız. Yeni teknolojileri ve gelişmeleri takip etmekte, personelini düzenli olarak kurslarla, seminerlerle ve tecrübeli personelinin katkılarıyla eğitmektedir.


Şirketimiz, sürekli olarak eğitim, performans değerlendirme ve ödüllendirme yöntemleriyle sektörün önemli isimlerini yetiştirmeye ve büyümeye devam etmektedir.


#Ankara Baca Temizliği, #Ankara Baca Temizleme, #Anka Baca, #Baca Temizleme, #Baca Onarımı, #Baca İmalatı, #Baca Kurulumu, #Davlumbaz Temizleme, #Davlumbaz Onarımı, #Davlumbaz İmalatı, #Davlumbaz Kurulumu, #Havalandırma İşleri, #Baca Ustası.